SOLIDWORKS Flow Simulation

SOLIDWORKS Flow Simulationiga saad hõlpsasti simuleerida vedelikuvoolu, soojusülekannet ja vedeliku tekitatavaid jõudusid, mis on sinu konstruktsiooni edukuse seisukohalt kriitilise tähtsusega. Hangi inseneriteadmised turge võitvate uuenduste kohta.

Suurepärased tulemused voolavuse simuleerimisel

SOLIDWORKS Flow Simulation on intuitiivne arvutusliku vedelikudünaamika (CFD) lahendus, mis võimaldab simuleerida vedeliku- ja gaasivoolusid läbi sinu konstruktsiooni ja selle ümber. See ühendab endas kõrgetasemelise funktsionaalsuse ja täpsuse ning kasutuslihtsuse, mis kiirendab toote innovatsiooni ja kvaliteeti.

Simuleeri hõlpsasti vedelikuvoolu, soojusülekannet ja vedeliku tekitatavaid jõudusid, mis on sinu konstruktsiooni edukuse seisukohalt kriitilise tähtsusega. Flow Simulation sobib suurepäraselt insenerile, kes vajab vooluanalüüsi, kuid pole vedelike simulatsiooni alal asjatundja.

Tehnilistest eesmärkidest juhindudes võimaldab SOLIDWORKS Flow Simulation sul kasutada CFD teadmisi tehniliste otsuste langetamiseks paralleelse insenertehnilise lähenemise kaudu. Täiendavad HVAC- ja Electronic Cooling moodulid pakuvad üksikasjalikuks analüüsiks spetsiaalseid vedelikuvoolu simulatsioonivahendeid.

Miks SOLIDWORKS Flow Simulation?

Selleks on mitmeid põhjuseid. Siin on neist kolm:

 • Saad analüüsida õhu liikumist ja mugavustunde saavutamiseks vajalikke parameetreid töö- ja eluruumides
 • Vähendad füüsilise prototüüpimisega seotud aja- ja rahakulu
 • Parandad tootlikkust ja tood oma tooted turule kiiremini

Meie paketid

Flow Simulation

SOLIDWORKS Flow Simulation on CFD (Computational Fluid Dynamics) programm, mis kasutab täielikult juba tuttavat SOLIDWORKS 3D CAD keskkonda. SOLIDWORKS Flow Simulation intuitiivne CFD-tööriist võimaldab simuleerida vedelike ja gaaside voolavust reaalsetes oludes.

HVAC-moodul

SOLIDWORKS HVAC-mooduli abil saad mugavalt luua arvutusi kaheksale parameetrile, et mõõta termilist mugavust ja tuvastada võimalikke probleemseid piirkondi. See hõlmab ka kiirgussimulatsiooni täiustatud funktsioone ja laienevat tehnilist andmebaasi koos standardiseeritud komponentidega.

Electronic Cooling moodul

Electronic Cooling moodul pakub kahe takistiga kompaktset mudelit elektrooniliste pakettide simuleerimiseks, soojustorusid domineeriva jahutusmeetodi modelleerimiseks, trükkplaatide generaatoreid, Joule’i-Lenzi seadusel põhinevat soojustehnilist arvutamist ja komponentidega täidetud tehnilist andmebaasi.

Tahaksid näha kõikide pakettide ülevaadet?

SOLIDWORKS Flow Simulation pakub kaht lisandmoodulit, mis vastavad sinu ettevõtte vajadustele. Leia endale sobivaim.

Funktsioonid ja omadused

Functions and featuresFlow SimulationHVAC ModuleElectronics Cooling Module
Ease of Use (embedded in SOLIDWORKS 3D CAD)
Design Data Reuse
Multi-Parameter Optimization
SOLIDWORKS Flow Simulation Capabilities
Material Database
Internal (Impact of flow through product)
External (Impact of flow around product)
2D – 3D
Heat Conduction in Solids
Gravity
Rotation
Free Surface
Symmetric
Gases
Liquids
Steam
Boundary Layer Description
Mixing Flows
Non Newtonian Fluids
Flow Conditions
Thermal Conditions
Wall Conditions
Porous Components
Visualization
Results Customization
Communication & Reporting
Two-phase (Fluid + Particles) Flows
Noise Prediction (Steady State and Transient)
HVAC Conditions
Tracer Study
Comfort Parameters
Electronic Conditions

NTNU Revolve

“Pole kahtlustki, et PLM Grupi teadmised ja asjatundlikkus on palju sügavamad, kui meie omad, ning mõned meist ei pruugi kunagi sellele tasemel jõudagi. Seega on üpris kasulik saada head ja konkreetset tagasisidet.”

Korduma kippuvad küsimused

SOLIDWORKS Flow Simulationi osas teadliku valiku tegemiseks vajad asjakohast teavet. Siin on vastused küsimustele, mida meile kõige sagedamini esitatakse.

Mul on juba SOLIDWORKS 3D CAD, miks vajan lisaks SOLIDWORKS Simulationit?

Oled SOLIDWORKS 3D CADis projekteerinud täiusliku toote ja sinu töö on tehtud, kuid kuidas teha kindlaks, et sinu disain toimib soovitud kujul ka reaalses elus?

SOLIDWORKS Simulation võimaldab läbi viia strukturaalseid- ja soojusanalüüse, testida vedelike voolavust, kõrge tsükli väsimust, plasti survevalu ja palju muud. Testi tarkvaras erinevaid variatsioone ning disaini oma toode reaalse elu jaoks.

Millised on riistvara nõudmised SOLIDWORKS Simulationile?

Soovitame kombineerida CPU sagedusega vähemalt 3,3 GHz, 32 GB RAMi ja SSD mälukaardi. Dassault Systèmes´il on ka ametlikud soovitused, milline GPU kvalifitseerub kasutamiseks SOLIDWORKSiga – külasta SOLIDWORKSi veebilehte siin.

Mida silmas pidada, kui valid riistvara SOLIDWORKSile – loe edasi siin.
Tarkvara kasutamine, mis vastab neile soovitustele, annab sulle SOLIDWORKSi toodetega parema kasutajakogemuse.

Kas saan SOLIDWORKS Simulationi rentida?

Kui vajate SOLIDWORKS Simulationi lühiajalise projekti jaoks, võib tähtajaline litsents olla teie jaoks parim valik. Tähtajaline leping tähendab SOLIDWORKS Simulation litsentsi paindlikku kasutust, mis võib olla kasulik idufirmadele, allhankijatele ja konsultantidele. See annab suurepärased tööriistad ja maksimaalse paindlikkuse madala hinnaga.

Samuti on võimalik tähtajalist- ja püsilepingut omavahel kombineerida. Rohkem infot SOLIDWORKS Simulationi rentimise kohta.

Kas SOLIDWORKS Simulationi on võimalik enne ostmist testida?

Kui plaanid alustada virtuaalse testimisega, siis meie prooviversiooni pakkumine aitab sul end tarkvara võimalustega kurssi viia ja valida endale sobivaim lahendus. Prooviversiooni saad siit.

Paindlik litsentsimismudel

Meie paindlike litsentsimisvõimalustega saad valida, kas tarkvara rentida või osta – vastavalt oma vajadustele.

SOLIDWORKSi rendilitsentsid
Rendileping on hea valik, kui vajad litsentsi lühiajaliselt. See annab sulle suurepärased tööriistad ja täieliku paindlikkuse madalate kuludega.

SOLIDWORKSi püsilitsentsid
Kui vajad 3D CAD lahendust pikaajaliselt, on kõige kuluefektiivsem lahendus püsileping.

Laadi alla materjalid

 • The current state of 3D printing

  The current state of 3D printing in the Nordics & Baltics is the only survey covering 3D printing in this interesting region. Now in its second year, we look at how 3D printing is used, who is using it, what 3D printing technologies are used and what the barriers are…

 • Why you should switch your CAD software

  Increased competition, continuous need for shorter time to market, relentless demands from customer for improved product quality. Those are just some of the challenges many companies face today. Sounds familiar?

 • The SOLIDWORKS installation manual

  Need a little help installing SOLIDWORKS? We have put together an extensive manual to answer all the questions you might have when installing SOLIDWORKS.

Miks meie

Saavuta suurepäraseid tulemusi ja too oma tooted meie ekspertiisi ja tehnoloogiate abil kiiremini turule.

Võta ühendust

Saame pakkuda lahendusi, mis vastavad teie vajadustele. Alusta vestlust meie eksperdiga juba täna.