SOLIDWORKS MBD

SOLIDWORKS MBD on integreeritud joonisteta tootmislahendus SOLIDWORKS 3D projekteerimistarkvara jaoks. Muuda oma protsessid sujuvamaks, lühenda tsükliaega, vähenda vigu ja järgi valdkonna standardeid juba täna.

Edasta tooteteavet, säästa aega ja vähenda vigu

Enam ei kulu aega ega raha 2D-jooniste loomisele ja säilitamisele. SOLIDWORKS MBD, Model Based Definition, on integreeritud joonisteta tootmislahendus SOLIDWORKS 3D-disainitarkvara jaoks.

SOLIDWORKS MBD abil saad edastada toote-ja tootmisinformatsiooni (PMI) otse 3D-s, unustada aeganõudva 2D-protsessi ja ellimineerida sellega seotud potentsiaalsed probleemid.

SOLIDWORKS MBD defineerib PMI otse 3Ds, võimaldab nii vältida kulukat, aeganõudvat ja riskantset ümbertööd 2D-sse ning kokkuvõttes säästa kuni ühe kolmandiku kogu projekteerimiskuludest. 3D PMI abil on võimalik kiirendada kommunikatsiooni, vähendada hinnastamisele kuluvat aega ja vigu.

Miks SOLIDWORKS MBD?

Selleks on mitmeid põhjuseid. Siin on neist kolm:

 • Vähendad 2D-jooniste loomise ja säilitamisega seotud kulusid
 • Vähendad vigu, mis võivad tekkida disainikavatsuste valestimõistmisel
 • Vähendad ostetud osade töö- ja hankekulusid

Millised on SOLIDWORKS MBD omadused?

Defineeri ja organiseeri projekteerimis- ja tootmisinfot SOLIDWORKS MBD abil. Loe edasi selle funktsioonide ja omaduste kohta.

Funktsioonid ja omadused

Functions and featuresSOLIDWORKS MBD
Define 3D Annotations
Organize 3D Annotations
Publish 3D Data with Annotations and Views
Minimize Scrap and Rework
Eliminate Time-to-market Delays
Reduce Service Costs

Tahaksid rohkem teada? Laadi alla SOLIDWORKS MBD tooteleht.

Reac A/S

“One of the the major benefits of using SolidWorks both from a time and cost saving perspective has been to be able to reduce the number of physical prototypes by more than 50 percent. Our goal is to deliver verified prototypes for physical testing. We have already cut down drastically …

Korduma kippuvad küsimused

Et teha SOLIDWORKS MBD osas teadlikku valikut, vajad asjakohast teavet. Siin on vastused küsimustele, mida meile kõige sagedamini esitatakse.

Kas SOLIDWORKSi on võimalik tasuta saada?

Kahjuks ei ole SOLIDWORKSi litsentsid tasuta. Tarkvara tuleb 3 erineva paketina – Standard, Professional ja Premium, ning neil kõigil on erinevad omadused ja hinnad. Loe edasi ülal või võta meiega ühendust.

Dassault Systèmes aga pakub oma tarkvara õpilastele disainioskuste omandamiseks. Kui su koolil või ülikoolil on juba SOLIDWORKS Education olemas, saad õpilasena seda kasutada. Küsi õpetajalt litsentsikoodi, mis tagab kohese juurdepääsu. Kui sa ligipääsu mingil põhjusel ei saa, võta meiega ühendust ning aitame sind. Uurimistöö kirjutajatel on teatud tingimustel võimalik saada allahindlust.

Vajalikele nõudmistele vastavad idufirmad saavad SOLIDWORKSile üheks aastaks tasuta ligipääsu. SOLIDWORKS pakub lidsaks ka võrgulitsentse idufirmasid toetavatele inkubaatoritele. See annab noortele ettevõtjatele parimad tööriistad juba nende teekonna alguses. Kokkuvõttes, kui oled huvitatud SOLIDWORKSist, kuid tahaksid kõigepealt selle tarkvara omadustega tutvuda, on sinu jaoks hea võimalus meie tasuta prooviversioon. Võta meiega ühendust, et erinevate võimaluste kohta rohkem teada saada.

Kas SOLIDWORKS’i on võimalik rentida?

Kui vajad SOLIDWORKSi lühiajalise projekti jaoks, võib tähtajaline leping olla sinu jaoks parim lahendus. Tähtajaline leping tähendab SOLIDWORKS litsentsi paindlikku kasutust, mis on kasulik idufirmadele, allhankijatele ja konsultantidele. See annab suurepärased töövahendid ja maksimaalse paindlikkuse madala hinna juures. Samuti on võimalik tähtajalist ja püsilepingut omavahel kombineerida. Rohkem infot SOLIDWORKSi rentimise kohta siit.

Kuidas on võimalik õppida SOLIDWORKSi kasutama?

Hoolimata sellest, et SOLIDWORKS on kõige intuitiivsem CAD-lahendus turul, võib selle rohkete võimaluste tundmaõppimine väljakutset pakkuda. Pakume laia valikut koolitusi, kus sina ja su kolleegid saate omandada kõik vajalikud oskused.

Aktiivse hooldusteenuse lepinguga on sinu käeulatuses ka piiramatu tehniline tugi meie kohalikelt SOLIDWORKSi ekspertidelt. Et rohkem teada saada, vaata tasuta materjale meie tehnilise toe lehel või sotsiaalmeediananalites YouTube, LinkedIn, Facebook ja Instagram.

Millised on riistvara nõuded SOLIDWORKSile?

Soovitame kombineerida CPU sagedusega vähemalt 3,3 GHz, 32 GB RAMi ja SSD mälukaardi. Dassault Systèmes´il on ka ametlikud soovitused, milline GPU kvalifitseerub kasutamiseks SOLIDWORKSiga – külasta SOLIDWORKSi veebilehte siin.

Mida silmas pidada, kui valid riistvara SOLIDWORKSile – loe edasi siin.
Tarkvara kasutamine, mis vastab neile soovitustele, annab sulle SOLIDWORKSi toodetega parema kasutajakogemuse.

Paindlik litsentsimismudel

Meie paindlike litsentsimisvõimalustega saad valida, kas tarkvara rentida või osta – vastavalt oma vajadustele.

SOLIDWORKSi rendilitsentsid
Rendileping on hea valik, kui vajad litsentsi lühiajaliselt. See annab sulle suurepärased tööriistad ja täieliku paindlikkuse madalate kuludega.

SOLIDWORKSi püsilitsentsid
Kui vajad 3D CAD lahendust pikaajaliselt, on kõige kuluefektiivsem lahendus püsileping.

Laadi alla materjalid

 • Kairos ebook - The future of manufactoring

  The Future of Manufacturing

  Facing challenges and seizing opportunity in a time of change isn’t just possible — it’s essential. Learn how digitalization & sustainability will shape industry business models by 2030 in The Future of Manufacturing report from Kairos Future.

 • Ten Global Trends in 3D Printing

  As the 3D printing market is moving at an increasingly faster pace, it is hard to keep track of developments and the driving forces. But many of these may be crucial and may disrupt markets, technology use and business models in the years to come.

 • Buyer’s Guide to Industrial 3D Printing

  This buyer’s guide serves as a source of information for engineers looking to add a 3D printer to their manufacturing process. The guide will concentrate on printers and printing technologies best suited for manufacturing applications.

Miks meie

Saavuta suurepäraseid tulemusi ja too oma tooted meie ekspertiisi ja tehnoloogiate abil kiiremini turule.

Võta ühendust

Saame pakkuda lahendusi, mis vastavad teie vajadustele. Võta ühendust meie ekspertidega.