SOLIDWORKS pilvepakkumine

Sisene disanikoostöö uude ajastusse koos SW pilvepakkumisega. Nii nagu SOLIDWORKS on muutnud disainivõimalusi, on pilvepakkumine sinu uks täiustatud tiimitöösse, tõhusamasse andmehaldusesse ja sujuvamasse ligipääsetavusesse.

Disaini otse pilves

Ava disainimiseks veebibrauser ilma ühegi kohaliku allalaadimiseta SOLIDWORKSi pilvepakkumise kaudu.

Sinu intuitiivsed ja ülesandepõhised CAD-projekteerimise tööriistad on pilvepõhised. Kas tahad luua mehaanilisi ja keeruka kujuga konstruktsioone, fotorealistlikke renderdusi või hoopis miskit muud? Logi platvormi sisse ja hakka projekteerima!

Järgmise taseme disain igal pool ja igal ajal

Brauseripõhisena viib SOLIDWORKSi pilvepakkumine su tootearenduse järgmisele tasemele. Tööta koos kellega tahes, ükskõik kust ja mistahes seadmes lihtsalt veebibrauseri kaudu. Saad oma aja pühendada projekteerimisele, mitte kulukatele investeerimisvahenditele.

Loe lähemalt siit

Tee koostööd ühel platvormil

SOLIDWORKSi pilvepakkumine töötab otse 3DEXPERIENCE platvormil. Saad järge pidada probleemidel ja muudatustel igas plaanis ning teha reaalajas koostööd oma meeskonna, organisatsiooni või väliste partnerite ja tarnijatega. Kasuta oma aega tõhusamalt projekteerides, mitte projekti juhtides.

Pilvekeskonnas hoiustamine

Kasuta ära pilvepõhise 3DEXPERIENCE platvormi võimalusi ja hoiusta oma andmeid ühes turvalises kohas, millele on sul juurdepääs mis tahes seadmest. Tööta ilma sekeldusteta ning enda tingimustel hallates CAD-andmete ja -rakenduste elutsüklit läbi terve platvormi.

Alusta 5 minutiga

Oled valmis tegema esimesed sammud oma pilvedisaini teekonnal? Oleme ostuprotsessi ja alustamise sammud sinu jaoks lihtsaks teinud.

Mis SOLIDWORKSi pilvepakkumises sisaldub?

SOLIDWORKSi pilvepakkumises on kõik, mida vajad terviklikuks disainivabaduseks. Järgnevalt nimetatud rollid on osa pakkumisest ning aitavad teha kindlaks, et saad alustada oma teekonda kõige vajalikuga. Kui aga neist ei piisa, saad ise hiljem rolle juurde lisada.

 • 3D Creator
 • 3D Sculptor
 • 3D SheetMetal creator
 • 3D Structure Creator
 • 3D Render
 • Manufacturing Definition Creator
 • Drafter
 • Collaborative Industry Innovator 
 • 3DSwymer

Miks valida SOLIDWORKSi pilvepakkumine?

Selleks on palju põhjuseid. Siin on mõned peamised lisaväärtused, mida pilvepakkumine 3DEXPERIENCE platvormil endaga kaasa toob:

 • Tööta kust iganes ja mistahes vahendi abil kasutades lihtsalt veebibrauserit
 • Reaalajas koostöö teeb jagamise ja märkmete tegemise veelgi lihtsamaks
 • Hoiusta andmeid pilves turvaliselt ja mugavalt ligipääsetavalt
 • Laienda oma CAD-tööriistu vahetult kohe, kui selleks vajadus tekib

“3DEXPERIENCE platvorm ei anna meile ainult pilvepõhist koostöövõimalust vaid ka koha, kus hoiustada ja hallata andmeid täpselt ja turvaliselt. […] Meil on läbipaistev andmehaldussüsteem, milles peame kontrollima parandusi ja nende võimalikku mõju toote kvaliteedile.”

Markku Hautamäki, Pässilä Bicycles’i tegevjuht ja kaasasutaja

Otsid teistsugust pilvelahendust?

Pole veel valmis täielikult pilvelahendustele pühenduma? Saad omavahel kombineerida SOLIDWORKSi töölaua versiooni ja 3DEXPERIENCE platvormi võlud. 3 erinevat võimalust annavad sulle täpselt sellise tööriistade valiku, nagu vajad.

Miks meie

Saavuta muljetavaldavaid tulemusi ja too oma tooted meie teadmiste ja tehnoloogia abil kiiremini turule.

Võta ühendust

Saame aru, et tulevikku investeerimine on suur otsus. Räägime hea meelega su eesmärkidest ning sellest, kuidas neid saavutada. Võta ühendust ning olemeainu jaoks olemas igal sammul edu suunas.