SOLIDWORKS Plastics

SOLIDWORKS Plastics võimaldab optimeerida plastdetailide ja survevaluvormide disaini juba projekti algjärgus. Väldi kulukaid ja ajamahukaid tootmisprotsesse juba täna.

SOLIDWORKS Plastics

Optimeeri plastdetailide disaini ja ning väldi kulukaid ja aeganõudvaid tootmisprotsesse

SOLIDWORKS Plastics on raal-tehnoanalüüsi (CAE) simulatsioonitarkvara tööriist, mis ennustab, kuidas sulatatud plast survevalu protsessi ajal voolab.

SOLIDWORKS Plasticsi survevalu simulatsioonimeetodit kasutatakse rohkem kui 80% plasttoodete tootmiseks. Tarkvara suudab projekteerimise ajal kiiresti hinnata tootmiskõlblikkust, vältida kulukat valuvormi ümbertegemist, parandada osade kvaliteeti ja kiirendada toodete turule jõudmist.

SOLIDWORKS Plastics sisaldab sisseehitatud automatiseeritud aruandetööriista (Result Adviser), mis pakub tõrkeotsingu vahendeid ja praktilisi projekteerimisnõuandeid võimalike probleemide diagnoosimiseks ja vältimiseks. Muuda oma arendusmeeskond veelgi produktiivsemaks juba täna!

Miks SOLIDWORKS Plastics?

Selleks on mitmeid põhjuseid. Siin on neist kolm:

 • Optimeerides survevaluprotsessi säästad aega, raha ja ressursse
 • Tänu automaatselt genereeritavatele aruannetele kasvab sinu produktiivsus
 • Saad ennustada ja vältida võimalikke tootedefekte ning tuua tooted kiiremini turule

Meie paketid

SOLIDWORKS Plastics Standard

SOLIDWORKS Plastics Standard on hõlpsalt kasutatav ja intuitiivne, täielikult SOLIDWORKS 3D CAD-iga integreeritav plastdetailide simulatsioonitarkvara. See võimaldab analüüsida ja muuta konstruktsioonide tootmiskõlblikkust, optimeerides vormi, mahutavust ja funktsionaalsust. Veebipõhised HTML-aruanded lihtsustavad simulatsioonide tulemuste ja disainisoovituste jagamist.

SOLIDWORKS Plastics Professional

SOLIDWORKS Plastics Professional põhineb Standardil, et disaine optimeerida. Hõlpsasti kasutatavate tööriistadega saad kiiresti analüüsida ühe ja mitme õõnsuse ning eriõõnsustega vormide, sealhulgas vormimisjääkide, valukanalite ja väravate paigutusi, et hinnata tsükliaega ja optimeerida etteandesüsteemi disaini. See sisaldab ka tööriistu, mille abil kiiresti tööriistade projekte koostada.

SOLIDWORKS Plastics Premium

SOLIDWORKS Plastics Premium annab sulle täieliku ülevaate tööriista projekteerimis- ja vormimisprotsessist. See sisaldab kõiki Professionali ja täiustatud simulatsiooni funktsioone, mis võimaldavad analüüsida vormide jahutusliini paigutust ja ennustada vormitud osade väändumist. Kujunda ja analüüsi vormi jahutusliini paigutusi, optimeeri jahutussüsteemi ja palju muud.

Tahaksid näha ülevaadet kõikidest pakettidest?

SOLIDWORKS Plastics on saadaval kolme erineva ja sinu ettevõttele sobivaks kohandatava paketina. Leia endale sobivaim lahendus.

Funktsioonid ja omadused

Funktsioonid ja omadusedSOLIDWORKS Plastics StandardSOLIDWORKS Plastics ProfessionalSOLIDWORKS Plastics Premium
Ease of Use
Materials Database
Meshing
Parallel Computing (Multi-core)
Filling Phase (1st Stage Injection)
Instantaneous Fill Time Plot
Sink Mark Analysis
eDrawings Support
Fill Time
Ease of Fill
Results Adviser
Pressure at End of Fill
Flow Front Temperature
Temperature at End of Fill
Shear Rate
Cooling Time
Weld Lines
Air Traps
Sink Marks
Frozen Layer Fraction at End of Fill
Clamp Force
Cycle Time
Symmetry Analysis
Packing Phase (2nd Stage Injection)
Runner Balancing
Runner Design Wizard
Sprues and Runners
Hot and Cold Runners
Multi-cavity Molds
Family Molds
Mold Inserts
Volumetric Shrinkage
Density at End of Pack
Exports STL, NASTRAN
Export with Mechanical Properties ABAQUS®, ANSYS, DigiMat®
Cooling Lines
Baffles and Bubblers
Conformal Cooling Channels
Runner Domain Category
Sink Mark Profiles
Mold Temperature at Cooling End
Displacement Due to Residual Stress

Korduma kippuvad küsimused

SOLIDWORKS Plasticsi osas teadliku valiku tegemiseks vajad asjakohast teavet. Siin on vastused küsimustele, mida meile kõige sagedamini esitatakse.

Mul on juba SOLIDWORKS 3D CAD, miks vajan lisaks SOLIDWORKS Simulationit?

Oled SOLIDWORKS 3D CADis projekteerinud täiusliku toote ja sinu töö on tehtud, kuid kuidas teha kindlaks, et sinu disain toimib soovitud kujul ka reaalses elus?

SOLIDWORKS Simulation võimaldab läbi viia strukturaalseid- ja soojusanalüüse, testida vedelike voolavust, kõrge tsükli väsimust, plasti survevalu ja palju muud. Testi tarkvaras erinevaid variatsioone ning disaini oma toode reaalse elu jaoks.

Millised on riistvara nõudmised SOLIDWORKS Simulationile?

Soovitame kombineerida CPU sagedusega vähemalt 3,3 GHz, 32 GB RAMi ja SSD mälukaardi. Dassault Systèmes´il on ka ametlikud soovitused, milline GPU kvalifitseerub kasutamiseks SOLIDWORKSiga – külasta SOLIDWORKSi veebilehte siin.

Mida silmas pidada, kui valid riistvara SOLIDWORKSile – loe edasi siin.
Tarkvara kasutamine, mis vastab neile soovitustele, annab sulle SOLIDWORKSi toodetega parema kasutajakogemuse.

Kas saan SOLIDWORKS Simulationi rentida?

Kui vajate SOLIDWORKS Simulationi lühiajalise projekti jaoks, võib tähtajaline litsents olla teie jaoks parim valik. Tähtajaline leping tähendab SOLIDWORKS Simulation litsentsi paindlikku kasutust, mis võib olla kasulik idufirmadele, allhankijatele ja konsultantidele. See annab suurepärased tööriistad ja maksimaalse paindlikkuse madala hinnaga.

Samuti on võimalik tähtajalist- ja püsilepingut omavahel kombineerida. Rohkem infot SOLIDWORKS Simulationi rentimise kohta.

Kas SOLIDWORKS Simulationi on võimalik enne ostmist testida?

Kui plaanid alustada virtuaalse testimisega, siis meie prooviversiooni pakkumine aitab sul end tarkvara võimalustega kurssi viia ja valida endale sobivaim lahendus. Prooviversiooni saad siit.

Paindlik litsentsimismudel

Meie paindlike litsentsimisvõimalustega saad tarkvara rentida 3 kuuks või 1 aastaks – kõik vastavalt su vajadustele.

SOLIDWORKSi rendilitsentsid

Litsentsi rentimine on hea valik. See annab sulle mugava juurdepääsu suurepärastele tööriistadele ja täieliku paindlikkuse madala hinnaga.

Tähtajalise litsentsiga on sul juurdepääs samale klienditoe tasemele kui püsilitsentsi klientidel. Lisaks tasuta juurdepääs MySolidWorks Professionalile, sertifikaatidele ja SOLIDWORKSi kliendiportaalile.

Kliendina on sul võimalus kombineerida tähtajalisi ja püsilitsentse.

Laadi alla materjalid

 • The Difference Between 3D Printing and CNC

  With today’s increase in complexity for engineered products and the need for faster production of these products, manufacturers are having to choose between technologies. This ebook will discuss and compare two of the methods used to produce parts, while recognizing that each has its place, and can complement each other in…

 • 6 steps to digitalize your value chain

  Digital transformation is no longer a new phenomenon — it’s a proven path to innovation. And today’s digital solutions are unlocking new opportunities to meet the rising market demand for smarter, greener products.

 • How to become a leader in sustainability

  This e-Report will guide you through six steps towards a greener future and how you can implement digital technology into sustainable design and manufacturing.

Miks meie

Saavuta suurepäraseid tulemusi ja too oma tooted meie ekspertiisi ja tehnoloogiate abil kiiremini turule.

Küsi hinda

Hei! Oled valmis rääkima? Oleme siin, et aidata sul jõuda, kuhu soovid. Võta ühendust, et saada oma soovidele ja vajadustele sobiv hinnapakkumine.