SOLIDWORKS Simulation

Simulatsioonid ei ole vaid kontrollimaks, kas sinu toode töötab, need aitavad ka mõista, kuidas toimib toode tegeliku elu tingimustes. SOLIDWORKS Simulationi abil saad hinnata toote toimivust, parandada kvaliteeti ja luua tooteinnovatsiooni.

SOLIDWORKS Simulation

Võimalda innovatsiooni läbi
simulatsioonide

“Mis siis, kui?” on küsimus, millest tooteinnovatsioon saab alguse. SOLIDWORKS Simulation võimaldab luua virtuaalseid keskkondi testimaks oma tooteid tegeliku elu tingimustes, viia läbi liikumisanalüüse ja testida koormusi juba enne tootmist.

Tarkvara annab tooteinseneridele ligipääsu FEA analüüsidele (Finite Element Analysis) ja võimekuse kiirendada tooteinnovatsiooni. Vii läbi staatilist ja dünaamilist analüüsi, testi vastupidavust ja liikumisi koostus, soojusülekannet, vedelike voolavust ja plasti survevalu.

SOLIDWORKS Simulationi abiga saad keerulised inseneriprobleemid lahendada juba arenduse varases faasis.

Miks SOLIDWORKS Simulation?

Selleks on mitmeid põhjuseid. Siin on neist kolm:

 • Vähendad kulusid ja materjalijääke
 • Lood uuenduslikku disaini madala riskiga
 • Lühendad disainiprotsessi ja toodete turule jõudmise aega

Meie paketid

Simulation Standard

SOLIDWORKS Simulation Standard on lihtne ja intuitiivne virtuaalne keskkond SOLIDWORKS 3D CAD disainide testimiseks. Saad testida toodet lineaarsete staatiliste analüüside abil, hinnata töökindlust liikumis- ja väsimusanalüüside abil ning uurida tsükliliste koormuste mõju toote elueale.

Simulation Professional

SOLIDWORKS Simulation Professionaliga saad põhjalikud teadmised oma disainist ning sellest, kuidas see erinevates olukordades toimib. Leiad oma küsimustele vastused funktsioonidega, analüüsides nii eritugevust, sagedust kui ka jäikust.

Simulation Premium

SOLIDWORKS Simulation Premium on suunatud keeruliste insenertehniliste probleemide lahendamiseks dünaamikas, mittelineaarsetes- ja väsimussimulatsioonides. Võrreldes Simulation Standardi ja Professionaliga lisab see toode täiendavad valikud usaldusväärsetele ning täiustatud tööriistadele mittelineaarsete, dünaamiliste komposiitkomponentide analüüsimiseks.

Tahaksid näha kõikide pakettide ülevaadet?

Et teha SOLIDWORKS Simulationi osas teadlikku valikut, vajad asjakohast teavet. Siin on vastused küsimustele, mida meile kõige tihedamini esitatakse.

Funktsioonid ja omadused

Functions and features SIMULATION StandardSIMULATION ProfessionalSIMULATION Premium
Concurrent Engineering
Finite Element Analysis
Contacts and Connectors
Post Processing
Communication (Reports and results)
Linear Static Simulation for Assembly
Time Based Mechanism Motion Simulation
Design Comparison Studies
Fatigue Simulation
Trend Tracker
Design Optimisation
Advanced Contacts & Connectors
Event-Based Motion Simulation
Frequency Simulation
Buckling or Collapse Simulation
Structural Thermal Simulation
Drop Test Simulation
Pressure Vessel Design Simulation
Submodeling Simulation
2D Simplification
Non Linear Simulation
Dynamic Simulation
Composites Components Simulation

OMotion kasutab simulatsioone unikaalsete elektriliste masinate arenduses. “Saime seda testida otse SOLIDWORKSis, kontrollida disaini ja kindlustada vastupidavus ja turvalisus”, ütleb tegevjuht ja ettevõtte asutaja Ola Svensson.

SOLIDWORKS Simulation

Korduma kippuvad küsimused

Et teha SOLIDWORKS Simulationi osas teadlikku valikut, vajad asjakohast teavet. Siin on vastused küsimustele, mida meile kõige sagedamini esitatakse.

Mul on juba SOLIDWORKS 3D CAD, miks vajan lisaks SOLIDWORKS Simulationit?

Oled SOLIDWORKS 3D CADis projekteerinud täiusliku toote ja sinu töö on tehtud, kuid kuidas teha kindlaks, et sinu disain toimib soovitud kujul ka reaalses elus?

SOLIDWORKS Simulation võimaldab läbi viia strukturaalseid- ja soojusanalüüse, testida vedelike voolavust, kõrge tsükli väsimust, plasti survevalu ja palju muud. Testi tarkvaras erinevaid variatsioone ning disaini oma toode reaalse elu jaoks.

Millised on riistvara nõudmised SOLIDWORKS Simulationile?

Soovitame kombineerida CPU sagedusega vähemalt 3,3 GHz, 32 GB RAMi ja SSD mälukaardi. Dassault Systèmes´il on ka ametlikud soovitused, milline GPU kvalifitseerub kasutamiseks SOLIDWORKSiga – külasta SOLIDWORKSi veebilehte siin.

Mida silmas pidada, kui valid riistvara SOLIDWORKSile – loe edasi siin.
Tarkvara kasutamine, mis vastab neile soovitustele, annab sulle SOLIDWORKSi toodetega parema kasutajakogemuse.

Kas saan SOLIDWORKS Simulationi rentida?

Kui vajate SOLIDWORKS Simulationi lühiajalise projekti jaoks, võib tähtajaline litsents olla teie jaoks parim valik. Tähtajaline leping tähendab SOLIDWORKS Simulation litsentsi paindlikku kasutust, mis võib olla kasulik idufirmadele, allhankijatele ja konsultantidele. See annab suurepärased tööriistad ja maksimaalse paindlikkuse madala hinnaga.

Samuti on võimalik tähtajalist- ja püsilepingut omavahel kombineerida. Rohkem infot SOLIDWORKS Simulationi rentimise kohta.

Kas SOLIDWORKS Simulationi on võimalik enne ostmist testida?

Kui plaanid alustada virtuaalse testimisega, siis meie prooviversiooni pakkumine aitab sul end tarkvara võimalustega kurssi viia ja valida endale sobivaim lahendus. Prooviversiooni saad siit.

Paindlik litsentsimismudel

Meie paindlike litsentsimisvõimalustega saad tarkvara rentida 3 kuuks või 1 aastaks – kõik vastavalt su vajadustele.

SOLIDWORKSi rendilitsentsid

Litsentsi rentimine on hea valik. See annab sulle mugava juurdepääsu suurepärastele tööriistadele ja täieliku paindlikkuse madala hinnaga.

Tähtajalise litsentsiga on sul juurdepääs samale klienditoe tasemele kui püsilitsentsi klientidel. Lisaks tasuta juurdepääs MySolidWorks Professionalile, sertifikaatidele ja SOLIDWORKSi kliendiportaalile.

Kliendina on sul võimalus kombineerida tähtajalisi ja püsilitsentse.

Laadi alla materjalid

 • The Difference Between 3D Printing and CNC

  With today’s increase in complexity for engineered products and the need for faster production of these products, manufacturers are having to choose between technologies. This ebook will discuss and compare two of the methods used to produce parts, while recognizing that each has its place, and can complement each other in…

 • 6 steps to digitalize your value chain

  Digital transformation is no longer a new phenomenon — it’s a proven path to innovation. And today’s digital solutions are unlocking new opportunities to meet the rising market demand for smarter, greener products.

 • How to become a leader in sustainability

  This e-Report will guide you through six steps towards a greener future and how you can implement digital technology into sustainable design and manufacturing.

Miks meie

Saavuta suurepäraseid tulemusi ja too oma tooted meie ekspertiisi ja tehnoloogiate abil kiiremini turule.

Küsi hinda

Hei! Oled valmis rääkima? Oleme siin, et aidata sul jõuda, kuhu soovid. Võta ühendust, et saada oma soovidele ja vajadustele sobiv hinnapakkumine.