SOLIDWORKSi tähtajaline leping

Rendilitsents on paindlik võimalus tarkvara kasutamiseks, ega nõua esialgset suurt investeeringut.

SOLIDWORKS Term Licensing

Lühiajaline pühendumus ja paindlikkus

Paindlike kasutustingimustega SOLIDWORKSi tähtajalisest lepingust on eelkõige kasu alustavatel ettevõtetel, töövõtjatel, konsultantidel jne.

Rendilitsentsid sisaldavad samu omadusi ja funktsionaalsuseid nagu püsilitsentsid, kuid neid saab osta 3 ja 6 kuu ning 1 aasta kaupa. Võid samaaegselt omada nii püsi- kui rendilitsentse.

Rendilepingu omanikele on tagatud samasugune tehniline tugi kui hooldusteenusel püsilepingute omanikele. Samuti on neil ligipääs MySolidWorks Professionalile, SOLIDWORKSi tunnistustele ja SOLIDWORKSi kliendiportaalile.

Miks SOLIDWORKSi rendileping?

 • Ideaalne lahendus, kui töötate lühiajalise projektiga või ühe projekti konkreetses etapis
 • Võimaldab anda juurdepääsu SOLIDWORKSile lepingulistele töötajatele või praktikantidele, kes vajavad seda lühiajaliselt
 • Kindlustab, et suudate vastata algatatud projekti vajadustele ka siis, kui esialgne rahavoog ei vasta oodatule
 • Rendilitsents võimaldab sul alustada SOLIDWORKSi tarkvaraga minimaalsete kuludega.

Paindlik litsentsimismudel

Meie paindlike litsentsimisvõimalustega saad tarkvara rentida 3 kuuks, 6 kuuks või 1 aastaks – kõik vastavalt su vajadustele.

SOLIDWORKSi rendilitsentsid

Litsentsi rentimine on hea valik. See annab sulle mugava juurdepääsu suurepärastele tööriistadele ja täieliku paindlikkuse madala hinnaga.

Tähtajalise litsentsiga on sul juurdepääs samale klienditoe tasemele kui püsilitsentsi klientidel. Lisaks tasuta juurdepääs MySolidWorks Professionalile, sertifikaatidele ja SOLIDWORKSi kliendiportaalile.

Kliendina on sul võimalus kombineerida tähtajalisi ja püsilitsentse.

Tarkvarad SOLIDWORKSi tähtajalise lepinguga

Standard Term LicenceProfessional Term LicencePremium Term LicenceBoost Term Licence
SOLIDWORKS 3D CAD
SOLIDWORKS Simulation
SOLIDWORKS Plastics
SOLIDWORKS Visualize
SOLIDWORKS CAM

Sa ei oma litsentsi, vaid rendid seda. Seetõttu on oluline mõelda, kuidas kindlustada ligipääs oma projekteerimisandmetele pärast tähtajalise lepingu lõppu.

ClampOn

’’Suurim õppetund on meile olnud SOLIDWORKSi ja PDMi kasutuselevõtt. Oleme efektiivistanud tooteandmehaldust ja loonud uued protsessid. PDM on meid oluliselt aidanud.’’

Laadi alla materjalid

 • Why you should switch your CAD software

  Increased competition, continuous need for shorter time to market, relentless demands from customer for improved product quality. Those are just some of the challenges many companies face today. Sounds familiar?

 • The SOLIDWORKS installation manual

  Need a little help installing SOLIDWORKS? We have put together an extensive manual to answer all the questions you might have when installing SOLIDWORKS.

 • The real cost of losing your data

  Losing or misplacing valuable engineering data can lead to higher costs and delayed product deliveries. CAD documents are lost or overwritten every day – and more often than most of us would like to admit. The loss of data is extremely costly for a company, but despite the consequences for…

Miks meie

Saavuta suurepäraseid tulemusi ja too oma tooted meie ekspertiisi ja tehnoloogiate abil kiiremini turule.

Võta ühendust

Saame pakkuda lahendusi, mis vastavad teie vajadustele. Võta ühendust meie ekspertidega.