Tacton

See SOLIDWORKSi täielikult integreeritud, hõlpsasti kasutatav disaini automatiseerimise tööriist automatiseerib sinu ehitus- ja müügiprotsessid. Loo oma klientidele täpsed ja kvaliteetsed pakkumusdokumendid vaid murdosaga kuludest.

Parim lahendus eritellimisel toodete müügiks

Disainietapis kulub sageli palju aega kõikide eritellimisel ideekavandite väljatöötamiseks vajalike parameetrite käsitsi muutmiseks. Müügiprotsessis kulub lisaks aega ettepanekute vormistamiseks ja õige hinna kalkuleerimiseks.

Automatiseeritud disainiprotsess võimaldab sul oma disainiandmeid lihtsustada ning luua terviktoodete ja osade variante kiiresti ja tõhusalt.

See võimas ja interaktiivne toodete konfigureerimise keskkond põhineb etteantud reeglitel, millega saad kindlaks määrata erinevate konfiguratsioonide käsitlemise. SOLIDWORKSi täielikult integreeritud Tacton lihtsustab ostuprotsessi, võimaldades ostjatel hõlpsasti valida õige toote.

Miks valida Tacton?

Selleks on mitmeid põhjuseid. Siin on neist kolm olulist:

 • Modulariseerimine võimaldab automatiseerida rutiinseid toiminguid ja vähendada kulusid
 • Lihtne konfigureerida, ehitada ja müüa paljude variantidega tooteid
 • Tänu automatiseerimisele kulub vähem aega disaini kohandamisele.

Revolve NTNU – Hooaja lõpp

Maikuus oli Revolve NTNU tiimil au esitleda oma raske töö tulemust: Aurorat. Pärast mitmeid kuid olid nad lõpuks oma disainiga lõpule jõudnud ning kõigile oli selge, et tudengid olid oma missiooni täide viimiseks tõsist vaeva näinud. Nüüd on nad jõudnud vägagi eduka hooaja lõpule ning olleks üheks nende sponsoriteks, tundsime, …

Laadi alla materjalid

 • Kairos ebook - The future of manufactoring

  The Future of Manufacturing

  Facing challenges and seizing opportunity in a time of change isn’t just possible — it’s essential. Learn how digitalization & sustainability will shape industry business models by 2030 in The Future of Manufacturing report from Kairos Future.

 • Ten Global Trends in 3D Printing

  As the 3D printing market is moving at an increasingly faster pace, it is hard to keep track of developments and the driving forces. But many of these may be crucial and may disrupt markets, technology use and business models in the years to come.

 • Buyer’s Guide to Industrial 3D Printing

  This buyer’s guide serves as a source of information for engineers looking to add a 3D printer to their manufacturing process. The guide will concentrate on printers and printing technologies best suited for manufacturing applications.

Miks meie

Saavuta suurepäraseid tulemusi ja too oma tooted kiiremini turule meie ekspertiisi ja tehnoloogiate abil.

Võta ühendust

Saame pakkuda lahendusi, mis vastavad teie vajadustele. Alusta vestlust meie eksperdiga juba täna!