Tacton

See SOLIDWORKSi täielikult integreeritud, hõlpsasti kasutatav disaini automatiseerimise tööriist automatiseerib sinu ehitus- ja müügiprotsessid. Loo oma klientidele täpsed ja kvaliteetsed pakkumusdokumendid vaid murdosaga kuludest.

Parim lahendus eritellimisel toodete müügiks

Disainietapis kulub sageli palju aega kõikide eritellimisel ideekavandite väljatöötamiseks vajalike parameetrite käsitsi muutmiseks. Müügiprotsessis kulub lisaks aega ettepanekute vormistamiseks ja õige hinna kalkuleerimiseks.

Automatiseeritud disainiprotsess võimaldab sul oma disainiandmeid lihtsustada ning luua terviktoodete ja osade variante kiiresti ja tõhusalt.

See võimas ja interaktiivne toodete konfigureerimise keskkond põhineb etteantud reeglitel, millega saad kindlaks määrata erinevate konfiguratsioonide käsitlemise. SOLIDWORKSi täielikult integreeritud Tacton lihtsustab ostuprotsessi, võimaldades ostjatel hõlpsasti valida õige toote.

Miks valida Tacton?

Selleks on mitmeid põhjuseid. Siin on neist kolm olulist:

 • Modulariseerimine võimaldab automatiseerida rutiinseid toiminguid ja vähendada kulusid
 • Lihtne konfigureerida, ehitada ja müüa paljude variantidega tooteid
 • Tänu automatiseerimisele kulub vähem aega disaini kohandamisele.

Revolve NTNU – Hooaja lõpp

Maikuus oli Revolve NTNU tiimil au esitleda oma raske töö tulemust: Aurorat. Pärast mitmeid kuid olid nad lõpuks oma disainiga lõpule jõudnud ning kõigile oli selge, et tudengid olid oma missiooni täide viimiseks tõsist vaeva näinud. Nüüd on nad jõudnud vägagi eduka hooaja lõpule ning olleks üheks nende sponsoriteks, tundsime, …

Laadi alla materjalid

 • The Difference Between 3D Printing and CNC

  With today’s increase in complexity for engineered products and the need for faster production of these products, manufacturers are having to choose between technologies. This ebook will discuss and compare two of the methods used to produce parts, while recognizing that each has its place, and can complement each other in…

 • 6 steps to digitalize your value chain

  Digital transformation is no longer a new phenomenon — it’s a proven path to innovation. And today’s digital solutions are unlocking new opportunities to meet the rising market demand for smarter, greener products.

 • How to become a leader in sustainability

  This e-Report will guide you through six steps towards a greener future and how you can implement digital technology into sustainable design and manufacturing.

Miks meie

Saavuta suurepäraseid tulemusi ja too oma tooted kiiremini turule meie ekspertiisi ja tehnoloogiate abil.

Küsi hinda

Hei! Oled valmis rääkima? Oleme siin, et aidata sul jõuda, kuhu soovid. Võta ühendust, et saada oma soovidele ja vajadustele sobiv hinnapakkumine.