Tacton

See SOLIDWORKSi täielikult integreeritud, hõlpsasti kasutatav disaini automatiseerimise tööriist automatiseerib sinu ehitus- ja müügiprotsessid. Loo oma klientidele täpsed ja kvaliteetsed pakkumusdokumendid vaid murdosaga kuludest.

Parim lahendus eritellimisel toodete müügiks

Disainietapis kulub sageli palju aega kõikide eritellimisel ideekavandite väljatöötamiseks vajalike parameetrite käsitsi muutmiseks. Müügiprotsessis kulub lisaks aega ettepanekute vormistamiseks ja õige hinna kalkuleerimiseks.

Automatiseeritud disainiprotsess võimaldab sul oma disainiandmeid lihtsustada ning luua terviktoodete ja osade variante kiiresti ja tõhusalt.

See võimas ja interaktiivne toodete konfigureerimise keskkond põhineb etteantud reeglitel, millega saad kindlaks määrata erinevate konfiguratsioonide käsitlemise. SOLIDWORKSi täielikult integreeritud Tacton lihtsustab ostuprotsessi, võimaldades ostjatel hõlpsasti valida õige toote.

Miks valida Tacton?

Selleks on mitmeid põhjuseid. Siin on neist kolm olulist:

 • Modulariseerimine võimaldab automatiseerida rutiinseid toiminguid ja vähendada kulusid
 • Lihtne konfigureerida, ehitada ja müüa paljude variantidega tooteid
 • Tänu automatiseerimisele kulub vähem aega disaini kohandamisele.

Inha Works

"HostPLM on osutunud meie jaoks väga tõhusaks lahenduseks. Üllataval kombel töötab see isegi kiiremini kui meie eelmine kohalik serverilahendus. Kõige väärtuslikum on aga olnud andmebaasi ja serveri hoolduse allhankimine. Need on olnud peamised eelised, mida oleme teenusest saanud, ja loomulikult on pilvelahendused tänapäeval muutumas uueks normiks"

Laadi alla materjalid

 • The Difference Between 3D Printing and CNC

  With today’s increase in complexity for engineered products and the need for faster production of these products, manufacturers are having to choose between technologies. This ebook will discuss and compare two of the methods used to produce parts, while recognizing that each has its place, and can complement each other in…

 • 6 steps to digitalize your value chain

  Digital transformation is no longer a new phenomenon — it’s a proven path to innovation. And today’s digital solutions are unlocking new opportunities to meet the rising market demand for smarter, greener products.

 • How to become a leader in sustainability

  This e-Report will guide you through six steps towards a greener future and how you can implement digital technology into sustainable design and manufacturing.

Miks meie

Saavuta suurepäraseid tulemusi ja too oma tooted kiiremini turule meie ekspertiisi ja tehnoloogiate abil.

Küsi hinda

Hei! Oled valmis rääkima? Oleme siin, et aidata sul jõuda, kuhu soovid. Võta ühendust, et saada oma soovidele ja vajadustele sobiv hinnapakkumine.