Tacton

See SOLIDWORKSi täielikult integreeritud, hõlpsasti kasutatav disaini automatiseerimise tööriist automatiseerib sinu ehitus- ja müügiprotsessid. Loo oma klientidele täpsed ja kvaliteetsed pakkumusdokumendid vaid murdosaga kuludest.

Parim lahendus eritellimisel toodete müügiks

Disainietapis kulub sageli palju aega kõikide eritellimisel ideekavandite väljatöötamiseks vajalike parameetrite käsitsi muutmiseks. Müügiprotsessis kulub lisaks aega ettepanekute vormistamiseks ja õige hinna kalkuleerimiseks.

Automatiseeritud disainiprotsess võimaldab sul oma disainiandmeid lihtsustada ning luua terviktoodete ja osade variante kiiresti ja tõhusalt.

See võimas ja interaktiivne toodete konfigureerimise keskkond põhineb etteantud reeglitel, millega saad kindlaks määrata erinevate konfiguratsioonide käsitlemise. SOLIDWORKSi täielikult integreeritud Tacton lihtsustab ostuprotsessi, võimaldades ostjatel hõlpsasti valida õige toote.

Miks valida Tacton?

Selleks on mitmeid põhjuseid. Siin on neist kolm olulist:

 • Modulariseerimine võimaldab automatiseerida rutiinseid toiminguid ja vähendada kulusid
 • Lihtne konfigureerida, ehitada ja müüa paljude variantidega tooteid
 • Tänu automatiseerimisele kulub vähem aega disaini kohandamisele.

NTNU Revolve

“Pole kahtlustki, et PLM Grupi teadmised ja asjatundlikkus on palju sügavamad, kui meie omad, ning mõned meist ei pruugi kunagi sellele tasemel jõudagi. Seega on üpris kasulik saada head ja konkreetset tagasisidet.”

Laadi alla materjalid

 • Ten Global Trends in 3D Printing

  As the 3D printing market is moving at an increasingly faster pace, it is hard to keep track of developments and the driving forces. But many of these may be crucial and may disrupt markets, technology use and business models in the years to come.

 • Buyer’s Guide to Industrial 3D Printing

  This buyer’s guide serves as a source of information for engineers looking to add a 3D printer to their manufacturing process. The guide will concentrate on printers and printing technologies best suited for manufacturing applications.

 • The 5 best tips and tricks for PDM Pro

  Are you getting the most out of your PDM system? Are you using it to its fullest? If you’re among our PDM customers, you are enjoying the benefits of automatic file management, design reuse, secure file vaulting, revision control and much more.

Miks meie

Saavuta suurepäraseid tulemusi ja too oma tooted kiiremini turule meie ekspertiisi ja tehnoloogiate abil.

Võta ühendust

Saame pakkuda lahendusi, mis vastavad teie vajadustele. Alusta vestlust meie eksperdiga juba täna!