SolidWorks 2014

SolidWorks 2014

Vaata, mida põnevat juhtus esimese päeva põhiüritusel. Täispikk video, milles muu hulgas SolidWorks CEO Bertrand Sicot avakõne; Mechanical Conceptual esitlus; Dassault Systemes CEO Bernard Charles esitlemas ettevõtte tulevikuvisiooni; tunnustatakse ookeani kilekottidest puhastamise võistluse (Ocean Cleanup Design Contest) võitjat Dr. Amir Sadjadpouri, samuti organisatsiooni Ocean Cleanup loojat Boyan Slati.

Loe edasi

Kuupäev: 13.11.2013Aeg: 10:00 – 15:00Koht: Tallinna Tehnikaülikool, peahoone ruum I-202 Seminaril esitleme SolidWorksi 2014 aasta versiooni. Tutvud tarkvara uute tööriistade ja integreeritud lahendustega, näed tipptasemel tehnoloogiat ja saad rääkida SolidWorksi ekspertide ning teiste kasutajatega. Pane end kirja siin Kohtumiseni seminaril!

Loe edasi

Minevikus võis õhukeseseinalistel detailidel esineda kuvaprobleeme – kui neil olid sisemised pinnad väga lähedal välispinnale, siis kumasid nende ääred läbi.Seda sai vältida sisse lülitades Shaded only, kuid enamik kasutajaid siiski eelistab Shaded With Edges suurema selguse tõttu.SolidWorks 2014 eemaldab nüüd selle probleemi uue süsteemi settinguga, mis lülitab sisse varjatud joonte optimeerimise õhukeseseinalistel detailidel. See teeb mudelivaate puhtamaks ja

Loe edasi

SolidWorks 2014 ilmub 9.9.2013. Seni hakkame avaldama mõningaid vihjed uutest omadustest. Nüüd saad muuta mudeleid jooniste vaadetes kasutades uut käsku Replace Model View. Uus käsk on tõhustatud ja vähendab liigutusi ning välistab selle, et joonisel on vaated valest mudelist.Selle töövahendiga saab ka lihtsamini teha jooniseid sarnasest mudelist. Registreeru seminarile siin.

Loe edasi

SolidWorks 2014 ilmub 9.9.2013. Seni hakkame avaldama mõningaid vihjed uutest omadustest.SolidWorks Simulation annab Sulle nüüd juurde võimalusi esitada ja uurida tulemusi. Defineerida graafikuid, muuta omadusi ja väljanägemist tuttavast Property Managerist. Otse muuta miinimum – ja maksimumväärtusi Juurdepääs võrgustiku väljanägemisele, deformeerunud tulemusele, soneerijale, erinevatele tulemuste väljalõigetele jpm lihtsa parema hiireklikiga, nagu SolidWorksil kombeks. Registreeru seminarile siin.

Loe edasi

SolidWorks 2014 ilmub 9.9.2013. Seni hakkame avaldama mõningaid vihjed uutest omadustest.Mõned kasutajad on soovinud, et kõik detailid oleks koostus ühegi vabadusastmeta, eesmärgiga välistada üleliigseid uuendusi näiteks joonistel. SolidWorks 2014 toob uue võimaluse, mis keelab pöörleva liikumise silindrilistel seostel ehk matedel. Neil, kellel seda enne vaja oli ei ole enam vajadust lisada eraldi mate’i kinnitusvahendite või

Loe edasi

SolidWorks 2014 ilmub 9.9.2013. Seni hakkame avaldama mõningaid vihjed uutest omadustest.Patternid ehk paljundused pakuvad nüüd koostus täpselt samu võimalusi, mis detaili keskkonna pattern. Ehk siis lisati sketch-driven ja curve-driven paljundused. Näiteks nüüd on võimalik paljundada detaile või alamkooste piki kurvujoont koostu keskkonnas. Sellega on nüüd eriti lihtne teha näiteks konveiersüsteeme. Registreeru seminarile siin.

Loe edasi

SolidWorks 2014 ilmub 9.9.2013. Seni hakkame avaldama mõningaid vihjed uutest omadustest.Tasapinda ehk reference plane’i luues on nüüd võimalus määrata pinna normaali suunda, ehk kummale poole sketch või tekstuur tuleb. See setting, mis on kõigest üks linnuke, annab palju rohkem võimalusi oma mudeleid luua ja muuta. Registreeru seminarile siin.

Loe edasi

SolidWorks 2014 ilmub 9.9.2013. Seni hakkame avaldama mõningaid vihjed uutest omadustest. Palju tooteid saab alguse sketchi taustaks pandud kontseptuaalsetest piltidest, olgu need käsitsi joonistatud või graafikaprogrammis tehtud.  Kuid need pildid ei ole 1:1 skaalas nagu CAD failid. Mudel aga on vaja teha õiges skaalas. Sketch Picture Scale Tool aitab seda tööd nüüd teha eriti lihtsalt.

Loe edasi

SolidWorks 2014 ilmub 9.9.2013. Seni hakkame avaldama mõningaid vihjed uutest omadustest. Path Length Dimension on uus mõõtevõimalus sketchis. See annab täiesti uudsed võimalused täpse geomeetria saamiseks ilma vajaduseta keeruliste valemite järele. Seda mõõteviisi on väga lihtne kasutada.  See võimaldab luua joonte kogumit, mille pikkust saab määrata samal moel nagu rihma (belt) omaduses. Nagu kõik SolidWorksi

Loe edasi