Rakendused

Rakendused

Meie FastTrack teenus on kiireim ja parim viis tagada, et sinu uus süsteem töötab täiel kiirusel alates esimesest päevast. See valmislahendus viiakse läbi meie ekspertide poolt turvalisel viisil.

Kiireim viis alustamiseks

Meie FastTrack teenus tagab sulle sujuva ülemineku turvalisele andmehalduslahendusele – ükskõik kas pilveplatvormil või mitte.

Võimsate otsingutööriistade abil vähendad info otsimisel kuluvat aega ning täieliku failide versioonihalduse kaudu saad kursis olla oma toote elutsükliga.

Pakume FastTrack teenust 3DEXPERIENCEi, SOLIDWORKS PDM Standardi ja SOLIDWORKS PDM Professionali juurutamiseks.

Miks kasutada meie FastTrack teenust?

Selleks on mitmeid põhjuseid. Siin on kolm olulist:

  • Garanteerid turvalise ja sujuva paigalduse
  • Turvaline andmete haldus ja säilitamine
  • Käivitad tootearenduse juba esimesel päeval

3DEXPERIENCE FastTrack

Teenus võimaldab ettevõtetel kasutusvalmis andmehalduslahendusega kiiresti alustada. Traditsioonilise juurutusteenuse asemel sisaldab see koolitamist ja juhendamist uuel 3DEXPERIENCE platvormil töötamiseks.

Sinu ettevõte saab kõik 3DEXPERIENCE äriplatvormi eelised, samal ajal kui CADi kasutamine jätkub nii nagu varem. FastTrack viiakse läbi kolmes etapis: ettevalmistus, õppimine ja käivitamine.

Loe edasi: 3DEXPERIENCE FastTrack

SOLIDWORKS PDM Standard FastTrack

SOLIDWORKS PDM Standard FastTrack aitab väikeettevõttel standardiseeritud andmehalduslahendusega kiiresti alustada.

FastTracki konfiguratsioon sisaldab näiteks PDFide automaatset konverteerimist, valmis jooniste malle ja standardseid töövooge.

SOLIDWORKS PDM Professional FastTrack

SOLIDWORKS PDM Professional FastTrack tagab sulle sujuva ülemineku turvalisele andmehalduslahendusele, põhinedes SOLIDWORKS PDM Professional´il.

FastTracki konfiguratsioon sisaldab näiteks PDFide automaatset konverteerimist, valmis jooniste malle, standardseid töövooge ja seerianumbreid.

Uuenda oma süsteemi

Kindlusta, et sinu tarkvara on uuendatud värskeimale versioonile. Loe edasi meie uuendamisteenuse kohta.

Miks meie

Saavuta suurepäraseid tulemusi ja too oma tooted meie ekspertiisi ja tehnoloogiate abil kiiremini turule.

Küsi hinda

Hei! Oled valmis rääkima? Oleme siin, et aidata sul jõuda, kuhu soovid. Võta ühendust, et saada oma soovidele ja vajadustele sobiv hinnapakkumine.