Testi SOLIDWORKSi enne ostuotsuse tegemist

Testi SOLIDWORKSi enne ostuotsuse tegemist

Avasta SOLIDWORKSi tarkvara laialdased võimalused. Pakume suurepärast virtuaalse tootearenduse lahendust, mis võimaldab tooted turule tuua kiiremini ja kvaliteetsemana.

SOLIDWORKS 3D CAD

SOLIDWORKS 3D CAD

SOLIDWORKS 3D CAD on võimas ja kasutajasõbralik projekteerimistarkvara. Selles sisalduvad funktsionaalsused võimaldavad lühendada arenduse aega ning tuua tooted kiiremini turule – vähemate kulude ja kõrgema kvaliteediga.

SOLIDWORKS Simulation

Simulatsioonid ei ole vaid kontrollimaks, kas sinu toode töötab. Need võimaldavad mõista, kuidas toode toimiks päriselu tingimustes. SOLIDWORKS Simulationi abiga saad hinnata toote vastupidavust, parandada kvaliteeti ja tõhustada innovatsiooni.

SOLIDWORKS Visualize

SOLIDWORKS Visualize

Miski ei räägi paremat lugu kui haaravad visuaalid sinu tootest. SOLIDWORKS Visualize renderdab disaini kvaliteetselt ning võimaldab avaldada muljet nii tiimile kui klientidele.

SOLIDWORKS CAM

SOLIDWORKS CAM on add-in kõigile SOLIDWORKS CADi versioonidele. Saad tootmise jaoks projekteerida juba innovatsioonifaasis ning ületad lõhe disaini ja tootmise vahel.

SOLIDWORKS CAM
SOLIDWORKS MBD

SOLIDWORKS MBD

Määra, halda ja avalda 3D-annotatsioone, sealhulgas 3D-mudeli andmeid, valdkonna standard failiformaatides. SOLIDWORKS MBD võimaldab mudeli füüsilist keerukust 3D-s uskumatu täpsusega edasi anda.

Mida räägivad meie kliendid

No items found

On sul küsimusi? VÕTA ÜHENDUST

+372 566 688 94

Anastassia Aleksandrova

Business Development Coordinator

Miks meie

Saavuta muljetavaldavaid tulemusi ja too oma tooted meie teadmiste ja tehnoloogia abil kiiremini turule.

Teadmised otse sinu postkasti

Ära jää ilma unikaalsetest ekspertnõuannetest, parimatest praktikatest ja eripakkumistest – otse sinu postkasti. Registreeri juba täna!