DRAFTSIGHT 2D CAD

DWG failide loomine ja kasutamine imeväikeste kuludega

DRAFTSIGHT 2D CAD

DRAFTSIGHT 2D CAD TARKVARA

DraftSight on Dassault Systemes´i professionaalne 2D-tarkvara, mis võimaldab luua ja kasutada 2D-jooniseid DWG ja DXF formaatides. DraftSightil on sarnane kasutajaliides AutoCADiga. Sul on võimalus DWG-faile avada, luua ja kasutada imeväikeste kuludega. Juba tuttav kasutajaliides tagab, et tööriista on lihtne tundma õppida ning sellele üleminek kiire. Tarkvara saab alla laadida tasuta ning see töötab nii Windows kui Mac operatsioonisüsteemidega.

DRAFTSIGHT-i kasutajaskond on loonud rohkesti õppematerjale ning pakub online-tuge aidates sul leida vastused oma küsimustele. Online-kasutajaskonnaga liitumine on lihtne.

DRAFTSIGHT PROFESSIONAL

Tõhus ja ajasäästlik tööriist imeväikeste kuludega. DraftSight Professional sisaldab standardset informatsiooni, mida on lihtne oma dokumentidele lisada ning võimaldab printida korraga mitut dokumenti ilma faile avamata. See on suur väärtus ettevõtetele, kes kasutavad CAD-süsteemis LISP programmeerimiskeelt.

Küsi DraftSight Professional-i hinda

DRAFTSIGHT ENTERPRISE

Sisaldab tehnilist tuge ja võrgulitsentsi, mis tagab tarkvara samaaegse kasutatavuse. DraftSight Enterprise lahendab DWG ühilduvusprobleemid, tarkvara API-de abil saad kiiresti luua endale meelepäraseid tööd lihtsustavaid rakendusi.

Küsi DraftSight Enterprise-i hinda

Resources you may like

7 questions to ask before choosing a CAD system

Get the e-book

Calculating K-factor

Get the e-book

Easy way to keep your business data safe

Get the e-book

Võta ühendust

Aitame sul teenida tulu, vähendada kulusid ja maandada äririske

Täida oma kontaktandmed ja võtame sinuga esimesel võimalusel ühendust!

Helista meile

Tatjana Anisimova

Tel +372 566 688 94
PLM Group