eDrawings

eDrawings

eDrawings – LAADI ALLA TASUTA eDrawings VIEWER TARKVARA, ET NÄHA, PRINTIDA JA KONTROLLIDA KÕIKI eDrawings-i FAILE

eDrawings võimaldab näha ja printida SOLIDWORKS-i® faile ning vastava toega AutoCAD® DWG ja DXF faile. eDrawings-iga on SOLIDWORKS-i joonised kergesti loetavad, kuna 3D-mudel pöördub automaatselt vastavalt joonise vaatele. eDrawingsi abil on lihtne erinevatelt joonistelt pärit geomeetriat kokku viia ja tõlgendada, samuti aitab see mõista simulatsioonitarkvaradest nagu SOLIDWORKS Simulation, SOLIDWORKS Flow Simulation ja SOLIDWORKS Plastics pärit simulatsionitulemusi. Tarkvara töötab Windows-i, Mac-i, iOS-i, ja Androidi platvormil.

eDrawings Professional

Lood 2D ja 3D konstruktsioonidest väljundeid, mida igaüks saab näha, märkida või mõõta. Lood eDrawings-i faile, mis võimaldab piiramata hulgal inimestel neid toimetada ning konstruktsioonide kohta tagasisidet anda.

KASU

  • Tõhustad kommunikatsiooni kõigi tootearendusprotsessis osalejatega: projekteerimisest ja tootmisest kuni turunduse ja müügini, sealhulgas klientide, partnerite, tarnijate ja edasimüüjatega
  • Võimaldad kiiremat disaini ülevaatusprotsessi, kuna tagasisidet saab anda otse eDrawings-i failis

eDrawings mobiilile

eDrawings® mobiili äpiga saad 2D ja 3D tootedisainid endaga kõikjale kaasa võtta. Nüüd on see veelgi lihtsam eDrawings® Pro mobiili äpi abil. Vii oma disain uuele tasemele tõhusama koostööga ja uuenenud dünaamiliste võimalustega disaini kohta tagasisidet anda ning disaine jagada.

KASU

  • Juurdepääas koostukomponentidele, konfiguratsioonidele ja jooniste lehtedele
  • Saad faile vaadata nii full-screen kui fit to screen režiimis

Resources you may like

7 questions to ask before choosing a CAD system

Get the e-book

Calculating K-factor

Get the e-book

Easy way to keep your business data safe

Get the e-book

Loe, mida räägivad meie kliendid

“With the 3D models of the products, the first prototype has higher accuracy and this limits the number of prototypes needed during the development period making the process more streamlined and faster.”

Fors MW

Võta ühendust

Aitame sul teenida tulu, vähendada kulusid ja maandada äririske.

Täida oma kontaktandmed ja võtame sinuga esimesel võimalusel ühendust!

Helista meile

Anastassia Aleksandrova

Tel +372 566 688 94
PLM Group