SOLIDWORKSi rendilitsentsid

Sul oleks vaja, et tarkvara kulud mahuksid projekti eelarvesse? Rendilitsents on paindlik võimalus tarkvara kasutamiseks ning ei nõua suurt esialgset investeeringut.

SOLIDWORKSi rendilitsentsid

Mis on SOLIDWORKSi rendileping?

SOLIDWORKSi rendilepinguga saate vähendada tarkvaraga alustamise kulusid. See litsents võimaldab paindlikumaid kasutusvõimalusi, millest võib kasu olla näiteks alustavatel ettevõtetel, töövõtjatel, konsultantidel jne.

SOLIDWORKSi tarkvara rentimine on mõtekas eelkõige lühiajalise vajaduse korral. See annab sulle suurepärased tööriistad ning täieliku paindlikkuse madala hinnaga.

Rendilepingud (tähtajalised lepingud) on saadaval paralleelselt traditsiooniliste püsilepingutega.

Rendilitsentsi omanikele on tagatud samasugune tehniline tugi kui hooldusteenuse püsilepingute omanikele. Samuti on neil ligipääs MySolidWorks Professionalile, SOLIDWORKSi tunnistustele ja SOLIDWORKSi kliendiportaalile.

Kliendid võivad samaaegselt omada nii püsi- kui rendilepinguid.

SOLIDWORKSi rendilepingud

Rendilepinguga pakutavad tarkvarad on järgmised:

Standard Term Licence Professional Term Licence Premium Term Licence Boost Term Licence
SOLIDWORKS 3D Cad
SOLIDWORKS Simulation
SOLIDWORKS Plastics
SOLIDWORKS Visualize
SOLIDWORKS CAM

 

SOLIDWORKS PDM Professional CAD Editor Term License
SOLIDWORKS Composer Term License

 

Miks kaaluda SOLIDWORKSi rendilepingut?

Kas töötad iduettevõttes, oled konsultant, või vajad SOLIDWORKSi tarkvara lühiajaliselt? Siis võib SOLIDWORKSi rendileping olla lahendus sinu jaoks.

Kas mõni järgmistest stsenaariumitest tuleb tuttav ette? Kui jah, siis tasub SOLIDWORKSi rendilepingut kaaluda.

• Töötad lühiajalise projektiga?
SOLIDWORKSi rendileping on ideaalne lahendus, kui töötate lühiajalise projektiga või teatud projekti konkreetses etapis. Nt disaini testimiseks ja kinnitamiseks võib lühiajaliselt vaja minna tarkvara simulatsioonide läbiviimiseks.

• Kas pead vastama tähtajalistele nõuetele?
Tähtajaline leping võimaldab anda ligipääsu SOLIDWORKile lepingulistele töötajatele või praktikantidele, kes seda vajavad lühiajaliselt.

• Ei taha ületada sissetulevaid rahavooge?
SOLIDWORKi rendilitsents on suurepärane viis tagada, et suudate vastata algatatud projekti vajadustele, ka siis kui esialgne rahavoog muret tekitab.

• Alustad uut äri vähese kapitaliga?
SOLIDWORKSi rendilitsents võimaldab sul alustada SOLIDWORKSi tarkvaraga minimaalsete kuludega.

SOLIDWORKSi rendilitsents

SOLIDWORKSi rendilitsents on mõeldud ettevõtetele, kes vajavad projekteerimistarkvara lühikeseks ajaks või iduettevõtetele, kel äri algusetapis ei ole võimalik teha suuri investeeringuid. Kuid tasub meeles pidada, et rendilitsentsi puhul ei ole sa litsentsi omanik ning lepingu perioodi lõppedes tuleb muretseda uus ligipääs.

SOLIDWORKSi püsileping

SOLIDWORKSi püsileping on ettevõtetele, kes tegelevad tootearendusega pikaajalisemalt. 3 aasta perspektiivis tasub püsileping end ära ning on kuluefektiivsem kui rendileping. Mis kõige olulisem – see on sinu enda litsents. Kui sul on hooldusteenusega püsileping, on sul alati kasutada uusim ja parim tarkvara.

Võta ühendust

Aitame sul teenida tulu, vähendada kulusid ja maandada äririske.

Täida oma kontaktandmed ja võtame sinuga esimesel võimalusel ühendust!

Helista meile

Anastassia Aleksandrova

Tel +372 566 688 94
PLM Group