SOLIDWORKSi rendilitsentsid

Sul oleks vaja, et tarkvara kulud mahuksid projekti eelarvesse? Rendilitsents on paindlik võimalus tarkvara kasutamiseks ning ei nõua suurt esialgset investeeringut.

SOLIDWORKSi rendilitsentsid

SOLIDWORKSi rendilepingud

Rendilepinguga pakutavad tarkvarad on järgmised:

Standard Term Licence Proffessional Term Licence Premium Term Licence Boost Term Licence
SOLIDWORKS 3D Cad
SOLIDWORKS Simulation
SOLIDWORKS Plastics
SOLIDWORKS Visualize
SOLIDWORKS CAM

 

SOLIDWORKS PDM Professional CAD Editor Term License
SOLIDWORKS Composer Term License

Rendilepingud on saadaval paralleelselt traditsiooniliste püsilepingutega.

Rendilepinguga on algne investeering SOLIDWORKSi tarkvarasse väiksem ning nii saavad start-upid ja väike-ettevõtjad, samuti aga näiteks konsultandid ja alltöövõtjad lihtsamalt tarkvarale ligipääsu. Rendilitsents on tegelikult sama mis püsilitsents, vaid selle vahega, et esimesel on lõpukuupäev.

Rendilitsentsi omanikele pakume samasugust tehnilist tuge kui hooldusteenusel püsilepingute omanikele. Samuti on neil ligipääs MySolidWorks Professionalile, SOLIDWORKSi tunnistustele ja SOLIDWORKSi kliendiportaalile.

Kliendid võivad samaaegselt omada nii püsi- kui rendilepinguid. Näiteks, kui klient soovib oma püsilepingule (standalone või network) lisada SOLIDWORKS Standard rendilitsentsi ning paar nädalat hiljem soetada veel SOLIDWORKS Simulation Professionali püsilepinguga – siis see kõik on lubatud.

SOLIDWORKSi rendilitsents

SOLIDWORKSi rendilitsents on mõeldud ettevõtetele, kes vajavad projekteerimistarkvara lühikeseks ajaks või start-upidele, kel äri algusetapis ei ole võimalik teha suuri investeeringuid. Kuid tasub meeles pidada, et rendilitsentsi puhul ei ole sa litsentsi omanik ning perioodi lõppedes tuleb muretseda uus ligipääs.

SOLIDWORKSi püsileping

SOLIDWORKSi püsileping on ettevõtetele, kes tegelevad tootearendusega pikaajalisemalt. 3 aasta perspektiivis tasub püsileping end ära ning on kuluefektiivsem kui rendileping. Mis kõige olulisem – see on sinu enda litsents. Kui sul on hooldusteenusega püsileping, on sul alati kasutada uusim ja parim tarkvara.

Võta ühendust

Aitame sul teenida tulu, vähendada kulusid ja maandada äririske

Täida oma kontaktandmed ja võtame sinuga esimesel võimalusel ühendust!

Helista meile

Tatjana Anisimova

Tel +372 566 688 94
PLM Group