SolidWorks Education õppeasutustele

SOLIDWORKS õpilastele, üliõpilastele ja uurijatele

SolidWorks Education õppeasutustele

SOLIDWORKS Education õppeasutustele – KUNA SOOVID PARIMAT 3D TARKVARA

SOLIDWORKS Educational on kasutusel enamikus juhtivates inseneriharidust pakkuvates koolides üle maailma. See annab tudengitele ja uurijatele võimaluse 3D projekteerimise oskuste lihtsaks ja kiireks omandamiseks.SOLIDWORKS 3D võimaldab luua häid tooteid kiiresti. Kui sul on suurepärane tooteidee, annab SolidWorks sulle tööriistad selle projekteerimiseks kiirelt ja väikeste kuludega. SolidWorks® Education on suurepärane vahend 3D CAD mehaanikaprojekteerimise, tugevusarvutuste, liikumisanalüüside ja andmehalduse õpetamiseks.

 

MIKS VALIDA SOLIDWORKS 3D CAD?

  • Intuitiivne ja tõhus tarkvara võimaldab õpilastel keskenduda õppetööle
  • Suur online-kogukond jagab teadmisi ning aitab leida vastused küsimustele
  • Kasutusel enamikus juhtivates inseneriharidust pakkuvates koolides üle maailma

SOLIDWORKS 3D CAD-IST SAADAV KASU

  1. Kompaktne 3D CAD-i õppevahend
  2. Sisaldab täielikku õppekava, õppematerjale ja online-tuge
  3. Varustab õpilased parimate oskustega tööturul konkureerimiseks

SOLIDWORKS Education Edition
Kompaktne vahend 3D CAD-i õpetamiseks. See sisaldab tarkvara koos õppekava ja interaktiivsete õppematerjalidega. SolidWorks® Education on suurepärane vahend 3D CAD mehaanikaprojekteerimise, tugevusarvutuste ja andmehalduse õpetamiseks. Tarkvara on saadaval nii eraldiseisva litsentsina kui võrgulitsentsina.

SOLIDWORKS Student Edition
SolidWorksi oskustega® on sul selge eelis töö leidmisel inseneri erialadel. SolidWorks Student Editioni kasutajasõbraliku tarkvara abil saad lihvida oma oskuseid väljaspool kooliruume ning õppida tooteid projekteerima kiiremini ja paremini.

UURIJATELE
SolidWorks® Academic Research litsents tagab uurijatele ligipääsu uusimale projekteerimisalasele tehnoloogiale ja võimaluse suhelda teiste uurijate ning tootearenduse spetsialistidega üle maailma. Academic Research litsentsi saab kasutada piiranguteta kõigi publikatsioonide jaoks, arendusprojektides ja patenditaotlustes. See ei sisalda Educationi vesimärki ning selle uuendused antakse välja samaaegselt SolidWorksi tavaversiooniga.

Loe, mida räägivad meie kliendid

“Sellised projektid ettevõtetega on meie jaoks väga olulised, kuna need annavad pildi, millist tüüpi insenere ja oskusi ettevõtted vajavad. Lisaks annab see väärtuslikku informatsiooni selle kohta, kuidas saaksime oma õppekavu täiustada.”

Turku University of Applied Sciences (TUAS)

Võta ühendust

Aitame sul teenida tulu, vähendada kulusid ja maandada äririske

Täida oma kontaktandmed ja võtame sinuga esimesel võimalusel ühendust!

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Helista meile

Tel +372 530 87665

Kai

 

Kai Raun
PLM Group