Vaata eestikeelseid videotutvustusi SolidWorksi analüüsivõimalustest.

Kas oled juba tutvunud SolidWorks tarkvara analüüsivõimalustega? Kui arvad, et analüüsitarkvara kasutamine eeldab doktorikraadi füüsikas, on aeg teemaga uuesti tuvust teha. SolidWorks Simulation tarkvara on lihtne igapäevatöös kasutamiseks ja see annab täpseid ning usaldusväärseid tulemusi toote arendamiseks.

SolidWorks Simulationin abil saad testida tooteid mitmekülgselt enne, kui need on konkreetselt valmistatud. Võimalikud vead saavad avastatud juba projekteerimise käigus. Tarkvara annab vajalikku lisainfot nii kvalifitseeritud FEA analüütikule, kuid on samal ajal piisavalt efektiivne igale tootearendusega tegelevale insenerile. Enam ei ole mingit vajadust oodata toote valmistamist või luua mitmeid füüsilisi prototüüpe, et alustada toote katsetamist. Seda kõike saab teha virtuaalselt SolidWorks Simulation võimalusi kasutades.

Testimise tulemused võivad mõjutada näiteks valmistusmaterjalide valikut. Lihtne on testida erinevaid materjale ja valida nende hulgast sobivaim, mis on sageli soodsam kui algselt planeeritu. Aina olulisemaks on muutunud ”ökoloogiline jalajälg”. Kasutades Simulation tarkvara abi, on võimalik arendada tooted võimalikult keskonnasõbralikeks.

Core Simulation-omadused on kõigis SolidWorks pakettides, lisavõimalusi on saadaval: Simulation Professional, Premium Simulation ja Flow Simulation- pakettides.
Vaata eestikeelseid videotutvustusi SolidWorksi analüüsivõimalustest:

Väsimusanalüüs

Termoanalüüs

Sündmusepõhine liikumisanalüüs

Toote optimeerimine

Füüsikaline Simulatsioon

helista või kirjuta meile ja küsi lisa!
Tel: +372 6 139 813 ja eesti@cadon.fi